Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starwarsmaster team hraje Star Wars the Old republic

Zdravim vás lidi

star-wars-the-old-republic-star-wars-26970225-1920-1080.jpg

 


 

 

starwarsmaster team hraje sw the old republic. Hrajeme na Oficialním evropském serveru: The progenitor. Takže jestli máte někdo chuť hrát v teamu a né hrát sám.

 

Tak nám napište na email: starwarsmasterteam@seznam.cz

 

a určitě můžete hrát s námi a třeba i založit svoji malou komunitu ba dokonce se i setkávat osobně. Kdo ví?

Budeme se na vás těšit a doufat v ohlas a nové parťáky ve sw tor

Admini kteří hrají sw tor: Majkl, Terush

lords_of_the_dark_requiem_by_shadow_ninja_zero.jpg

 

Teď pro vysvětlení co je to sw tor, v čem spočívá?

Jedná se o žánr hry MMORPG- tedy pro zjednodušení multiplayerovou hru, kde získáváte levely, plníte úkoly... která začíná tím že si vyberete frakci. Buď to Galaktickou republiku nebo Sithské Imperium, Každá frakce má své specifické povolání, které jsou si dost podobná například: imperial agent(imperium) a smugler(republika) jsou si podle mého názoru velice podobní. To však předbíhám. Nejprve vám tedy výjmenuji povolání u každé frakce a stručně vám je popíši.

Začnu tedy


 

Republikou:

Trooper

 

trooper.jpg

Je to jak vidíte na obrázku třída útočící na dálku. Vyniká tím že nosí Heavy armor z čehož vyplývá jeho vysoká obrana. na 20 levelu můžete přestoupit na Commando nebo Vanguard. Před změnou povolání vás však npc blíže seznámi s vlastnostmi obou povolání a teprve potom si vybíráte. To platí u všech přestupů.

Počáteční lokace: Ord Mantel

 

Smugler( Tedy pošerák takový styl Hana Sola)

 

smuggler_swtor.jpg

Za tuto postavu jsem hrál jen krátce, vyniká tím že má schopnost krýt se za nejrůznějšími objekty. Při přestupu povolání máte na výběr mezi Gunslinger (pistolník) nebo scoundrel (ničema)

Počáteční lokace: Ord Mantel

 

 

Jedi Knight

 

swtor-jedi-knight.png

Rytíř jedi vyniká vysoukou obranou, útočící z blízka. Přestup: guardian(jeden meč, heavy armor) nebo sentinel ( dva meče, medium armor)

 

Počáteční lokace: Tython

 

Jedi Consular

 

jedi-consular-screenshot01.jpg

Tento jedi útočí spíše silou a nosí ligt armor. Přestup: Sage (Jednoduchý světelný meč) nebo Shadow (dvojitý světelný meč)

 

Počáteční lokace: Tython

Pak je tady tedy druhá frakce a to


 

Sithské Imperium

BountyHunter

 

bountyhunter6.jpg

Používá pistol, jetpack, plamenomet a rakety. Relativně zábavný charakter. Přestup. Mercenary( dvě pistolky, heal, heavy armor) nebo Power Tech (heavy armor, single weapon)

 

Počáteční lokace: Nal Hutta

 

Sith Warrior

 

warrior.jpg

Velice silný character, vyniká jako tank(veliká odolnost), tento charakter se zaměřuje více na boj s mečem než se silou. Přestupy: Juggernaut(jeden meče, heavy armor), Marauder( dva meče, medium armor)

 

Počáteční lokace: Korriban

 

Sith Inquisitor

 

inqui.jpg

Tento sith se zaměřuje na boj pomocí síly temné strany, nosí light armor. Přestup: Assassin( dvojitá čepel, neviditelnost) nebo Sorceler( Jeden meč, heal)

 

Počáteční lokace: Korriban

 

 Imperial Agent

 

agent.jpg

Používá pušky, je to charakter který se spíše drží stranou. Možné přestupy: Operativ(puška, heal, neviditelnost) nebo Sniper (Sniperka, větší dostřel)

 

 Počáteční lokace: Nal Hutta

Co dál?

Vyberete si tedy Třídu za kterou chcete hrát. Poté si můžete upravit vzhled vaší postavy, je zde také možné zvolit si jinou rasu, ovšem hráči Free to play jsou omezeni jen na pár ras. Zvolíte si jméno své postavy a spustíte hru. Začnete na své počáteční lokaci a váš příběh právě začíná. Ano, celá hra ačkoliv je multiplayerová vás provází příběhem. Různé rozhovory mohou ovlivnit hru nejrůznějšími směry. Abych také nezapoměl, když si vyberete svojí frakci když hrajete za imperium neznamená že musíte být nutně zlý a za republiku naopak hodný. Každá vaše postava má míru k jaké cestě se ubýráte.Je to Dark side a Lightside, které dokonce ovlivňují váš vzhled. Jste-lil  příliš zlý budete vypadat hrozivěji. Takže si dávej pozor při rozhovorech a příběhovými událostmi co vybíráte za rozhodnutí, můžete svůj osud značně ovlivnit.

Během provázení příběhů narazíte na místa kde jsou jakési postavy se znamením nad hlavou jako je naobrázku pod tímto textem.

 

q.png

Tak to jsou vedlejší úkoly, které nemusíte plnit ale doporučuji dělat většinu úkolů na, které narazíte. Nejenže za ně budete dostávat zkušenosti, díky kterým sílíte ale také nejrůznější předměty.

Také jsou tu typy úkolů (Heroic 2 nebo 4, Flashpoint) Toto jsou úkoly které téměř není možné je splnit sám, potřebujete pomoc. To lze řešit tím že do planetárního chatu napíšete, že někoho hledáte na pomoc s daným úkolem a on se většinou někdo ozve. Můžete založit takzvanou partu (group) To umožní vidět na monitoru životy a další věci vašich parťáků, ale také můžete plnit úkoly společně ba dokonce se společně účastnit různých rozhovorů v přibězích. Budou se vám sice dělit zkušenosti a peníze( Credity) ale zase společně jste silnější.

Dálší duležitá věc je, že během vašeho příběhu budete potkávat nejrůznější postavy, které se k vám budou chtít přidat a budete mít možnost tohoto parťáka nechat ať jde s vámi, zbrojit ho a také si s ním budovat vztah. Hovořit s ním, dávat mu dary a dokonce to dotáhnout na milostný vztah.

Každá Třída však dostává jiné parťáky a každý má jiné přednosti. Každému se líbí něco jiného. Například u parťáka u sithského inquizitora zvaný Khem Val si libuje v násilí a vidí ve vás slabost když jste milosrdní.

Postupem času dostanetei svou vesmírnou loď díky, které budete moci cestovat po celé galaxii a zůčastnit se i vesmírných bitev( které jsou spíše minihrou). Ale nemusíte se bát že se ztratíte příběh vás vším provede, takže by se nemělo stát že nebudete vědět kam jít.

Myslím, že vše duležité jsem vám sdělil. Doufám ,že se vám tento článek líbil a navnadil vás tuto hru vyzkoušet. A těšíme se na případné setkání ve hře.

Hru lze zdarma stáhnout na oficialním webu stačí se jen registrovat, stahnout hru a hrát

Odkaz: https://account.swtor.com/play-free?intcmp=sor_bwa-mkt-t-us-a-002

 

 Autor: Majkl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your starwarsmaster.estranky.cz

(Latonyafep, 27. 3. 2018 13:06)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(MashaNom, 12. 12. 2017 19:37)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.